Репертоар на прилепскиот театар за петок и сабота

Репертоар на народниот театар „Војдан Чернодрински“ од Прилеп за петок и сабота
петок 02.03.2024 – 19.30 ч
„АУДИЦИЈА“
______________________
Сабота, 3.02.2024 – 19.30 ч.
„АУДИЦИЈА“
_____________________
Влезници на тел. 076-442-378

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи