Авто Контрол – Изработка на кодирани клучеви за сите возила


Најдобриот Центар за возила кај нас – Авто Контрол продолжува со изработката на кодирани клучеви за сите возила.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи