ВИДЕО – Денеска во Авто Контрол до 16 часот се поставуваат лепенките со ознаката НМК


Денеска во Станицата за технички преглед Авто Контрол Прилеп до 16 часот се поставуваат лепенките со ознаката НМК согласно инструкциите на МВР со цел да им се излезе во пресрет на граѓаните кои патуваат во странство и да се избегнат гужви во работните денови.

Денеска во Станицата за технички преглед Авто Контрол Прилеп до 16 часот се поставуваат лепенките со ознаката НМК согласно инструкциите на МВР со цел да им се излезе во пресрет на граѓаните кои патуваат во странство и да се избегнат гужви во работните денови.

Posted by Radio Pela 96.8 FM on Недела, 11 февруари 2024

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи