Изофас вработува:  Ракувач со градежни машини, мајстори – ѕидаро тесари, градежни работници


Градежната компанија Изофас од Прилеп, вработува :

  1. Ракувач со градежни машини
  2. Мајстори – ѕидаро тесари
  3. Градежни работници

Пријавувањето е во порака во инбокс на нивниот ФБ профил или директно во просториите на Изофас.

Вработуваме! 🏗🏘🏢

Отворени работни позиции:

1. Ракувач со градежни машини
2. Мајстори – ѕидаро тесари
3. Градежни работници

Пријавување во порака или директно во просториите на Изофас.

Posted by Изофас Прилеп on Вторник, 13 февруари 2024

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи