Малолетник физички нападнат од неколку лица во Прилеп

На 21.02 2024 во ОВР Прилеп А.П.(39) од Прилеп, пријавил дека неговиот малолетен син во паркот кај саатот во Прилеп, бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи