PRO AUDIO STORE НА CLS EQUIPMENT во Прилеп


Во салонот може да ги најдете брендовите: RCF, FBT, LD SYSTEMS, AUDAK, NEW SOUND POWER, DAP AUDIO, SIT AUDIO и многу други.

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи