Ограбена обложувалница во Прилеп

На 04.03.2024 во 04.12 часот во ОВР Прилеп било пријавено дека во спортска обложувалница на ул.„Маршал Тито“ во Прилеп едно лице со закана кон вработениот одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи