Лишени од слобода двајца прилепчани кај кои полицијата пронашла марихуана

На 04.03.2024 во 21.30 часот на ул „Дравска“ во Прилеп, полициски службеници од ОВР Прилеп ги лишиле од слобода А.А.(20) и А.С.(24), двајцата од Прилеп, затоа што кај нив била пронајдена марихуана.

По документирање на настанот ќе следува соодветен поднесок.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи