„Скила“ – Прилеп има потреба од шивачки/чи за производство на медицински и ортопедски помагала

Текстилна компанија Скила Дооел Прилеп специјализирана за производство на медицински и ортопедски помагала има потреба од шивачки/чи.

Телефон за информации : 076-242-005, 070-308-859.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи