Претставата „АУДИЦИЈА“ во сабота на репертоарот на театарот „Војдан Чернодрински“

Во сабота 23.03.2024 во 19.30 ч. во народниот театар „Војдан Чернодрински“ во Прилеп ќе биде прикажана претставата „АУДИЦИЈА“.

Влезници на тел.076 442 378.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи