ВИДЕО- Посетете ја најдобрата авто перална во Прилеп – GALA WASH, работно време 24/7

Најсовремената авто перална во Прилеп, GALA WASH, е повторно достапна за вас. Како и претходно пералната работи 24/7.

  • Цената на 1 жетон е 25 денари за 90 секунди.
  • Возилата се перат со топла вода на 55 целзиусови степени помешана со шампон. Се користи хемија исклучиво од NERTA светски докажан белгиски бренд.
  • Се плакни со ладна вода, а исто така се нуди можноста и за нанесување на восок.
  • Предноста на GALA WASH е во процесот на осмоза, односно плакнење без потоа да се бришат возилата.
  • Она што ја разликува GALA WASH од другите перални е и подното греење во зимски услови во сите боксови.
  • Пералната нуди можност е за внатрешно чистење на автомобилите со правосмукалка. 1 жеток чини 25 денари за 180 секунди.

Искористете ги услугите на GALA WASH и веднаш ќе ја забележите разлика! GALA WASH, бидете чекор со најдобрите!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи