Сообраќајна несреќа во која учествуваат повеќе возила на ул. „Александар Македонски“ на излезот кон Скопје


Пред малку на улицата „Александар Македонски“ се случи сообраќајна несреќа на излезот кон Скопје, кај т.н. Егејски згради. Во моментов нема точни информации од надлежните органи како дошло до несреќата. Според првичните и неофицијални информации нема жртви, ниту потешко повредени лица. Се прави увид на лице место, повеќе информации се очекуваат подоцна.

 

 

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи