42 годишен прилепчанец бил каснат од куче скитник на ул. „Сотка Ѓорѓиоски“На 31.01 2024 во 19.00 часот во ОВР Прилеп, Г.К. (42) од Прилеп пријавил дека на ул. „Сотка Ѓорѓиоски“ бил каснат од куче скитник.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи