Подгответе се за уникатно искуство овој викенд во Битола!

IQOS турнејата продолжува да шири позитивни вибрации, а оваа сабота забавата е загарантирана во градот под Пелистер, Битола. Кафулето Деус, лоцирано на славниот Широк Сокак, по 12 часот напладне ќе биде центарот на изненадувања и моменти за паметење за сите присутни. За изборот на музика и незаборавно доживување во градот на конзулите ќе се погрижи ди-џеј Гоце Саф и екипата на IQOS TogetherX.

Битола во изминатиот период беше домаќин на најновата иновација – IQOS ILUMA уредите, а саботниот настан најавува наелектризирано искуство и позитивни вибрации за одбележување на турнејата во регионот.

Во кафулето Деус, ќе можете да ги пронајдете и IQOS експертите, кои се подготвени да помогнат со сè што ви е потребно. Покрај тоа, ќе ве информираат и за врвната и современа технологија на IQOS ILUMA, уреди дизајнирани да ги поместуваат границите кога станува збор за искуството на загревање и ќе се погрижат да ги добиете сите потребни информации за да донесете вистинска одлука.

Да уживаме во добра музика, уникатен стил и персонализирано искуство додека споделуваме моменти кои ќе траат цел живот. Добредојдени се сите актуелни корисници и оние кои допрва размислуваат да зачекорат во светот на IQOS и да преминат на следното ниво.

Подгответе се за уникатно искуство и доживејте го неочекуваното оваа сабота во Битола!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи