„Дупло дно“ оваа сабота во прилепскиот театар

Љубителите на театарската уметност оваа сабота ќе може да уживаат во изведбата на претставата „Дупло дно“ во театар „Војдан Чернодрински“.

Претставата е од 20.00 часот, а влезници може да се резервираат на телефонскиот број 076 442 378.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи