ВИДЕО – Исказ на пациент на кој му е директно помогнато од Д-р Венко Филипче


Исказ на пациент на кој му е директно помогнато од Д-р Венко Филипче.Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи