Corona за 49 денари само во Liquor Store – Прилеп


Corona – најпознатото мексиканско пиво по цена од 49 денари. Специјални цени и најдобри промоции на пиво, само во Liquor Store Прилеп. Побрзајте количините се ограничени!

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи