ВИДЕО –Прекрасна изведба на „ХРИСТОС ВОСКРЕСНА“ на учениците од II-3 одделение од ООУ „Блаже Конески“Слушнете ја прекрасна изведба на „ХРИСТОС ВОСКРЕСНА“ во црквата Света Петка во населбата Точила на учениците од II-3 одделение ООУ „Блаже Конески“ под менторство на одд. наставник Весна Арсиќ.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи