ВИДЕО – ИЗОФАС – Цврсто, квалитетно, сигурно – кружен тек бул. Гоце Делчев и ул. Кузман ЈосифоскиИзградба на кружен тек на раскрсницата на булеварот „Гоце Делчев“ и улицата „Кузман Јосифоски – Питу“. Продукција : Инфо Компас.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи