Свето Благовештение – Читање на 12-те Страдални Евангелија – Велики ЧетвртокЧитање на 12-те Страдални Евангелија вечерва на Велики Четврток во црквата Свето Благовештение во Прилеп.

 

 

 

 

ж

 

 

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи