Женскиот хор од ООУ „Климент Охридски“ од Прилеп и здружнието „Преродба“ ви посакуваат мир и благосостојба

Здружението „Преродба“ и женскиот хор од основното општинско училиште „Климент Охридски“ од Прилеп ви посакуваат мир и благосостојба во вашите домови.

Уживајте во оваа изведба на песната Ѕвона од Каролина Гочева!

 

Во духот на велигденските празници здружението”Преродба” и женскиот хор од нашето училиште ви посакуваат мир и благосостојба во вашите домови🙏🙏
Уживајте☺️☺️

Posted by Ахил Јаков on Friday, May 3, 2024

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи