Велигден во црквата Свети Кирил и Методиј – ПараклисОдбележување на најголемиот христијански празник во црквата Свети Кирил и Методиј – Параклис. Христос Воскресна, Навистина Воскресна!

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи