Велигден во црквата Свето Благовештение во ПрилепОдбележување на најголемиот христијански празник во црквата Свето Благовештение во Прилеп. Христос Воскресна, Навистина Воскресна!

 

 

 

 

 

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи