ВО ЖИВО: Завршен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп



Завршен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп

Завршен митинг Прилеп 06.05.2024

Завршен народен митинг во Прилеп- Македонија повторно твоја! (06.05.2024)

Posted by Hristijan Mickoski on Понеделник, 6 мај 2024

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи