ВИДЕО – Атракција од светски калибар – адреналин, брзина, неизвесност – Macedonian 4×4 Trophy 2024Во Крушево се одржува вториот натпреварчки ден од Macedonian 4×4 Trophy 2024. Адреналин, брзина, неизвесност – погледнете ја оваа атракција единствена од ваков вид во Македонија.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи