ВИДЕО – Спектакл во Крушево – ноќна трка низ коријата на Macedonia 4×4 Trophy 2024Во Крушево започна петтото издание на Macedonia 4×4 Trophy трката. Оваа година има 18 учесници, кои се натпреваруваат во 2 класи и тоа помоќната Challenge, како и Adventure и UTV класата, во вкупно 4 натпреварувачки денови. Вчера во текот на денот се одржа пролог на терените на Станиќ, а потоа вечерва имаше вистински спектакл со ноќна трка низ коријата. Уживајте во ова несекојдневно адреналинско видео.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи