ВИДЕО – Крушево балкански андреналински центар – трет ден „грми“ крушевската корија на Macedonian 4×4 Trophy 2024Трет ден по ред Крушево е балкански адреналински центар каде се одржува петтото по ред Macedonian 4×4 Trophy 2024. Одлична организација, многу адреналин, задоволни натпреварувачи и голем број публика. Утре е завршниот ден и нова шанса да уживате во овој спектакл. Погледнете дел од моментите на третиот ден од ова натпреварување.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи