ВИДЕО – Заврши „Macedonian 4×4 trophy“ – се потврди дека ова е еден од трите најдобри настани од ваков тип на БалканотЗаврши 5-тото издание на „Macedonian 4×4 trophy“ кое годинава по втор пат се одржа во Крушево. Ова е единствен настан од ваков тип во Македонија кој предизвика огромен интерес како кај натпреварувачите кои ги имаше од целиот Балкан така и кај публиката која дојде во Крушево од цела Македонија да го гледа овој спектакл. Погледнете како се одвиваше овој последен 4-ти ден на „Macedonian 4×4 trophy“.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи