Peroni по 54 и 70 ден,. HEINEKEN за 60 ден. PAULANER Münchner Hell од 5L за 1090 ден. – само во Liquor Store PrilepPeroni – Синоним за италијански квалитет и вкус на пиво за секоја прилика, по специјални цени, само во Liquor Store. Peroni Red 0,33L по цена од 54 денари. Peroni Nastro Azzurro 0,33L по цена од 70 денари.

HEINEKEN 0,33L по уште пониска цена од 60 денари. Специјални цени и најдобри промоции на пиво, само во Liquor Store.

Популарниот PAULANER Münchner Hell во совршено дизајнирана лименка од 5L по цена од 1090 денари. Ова традиционалено германско лагер пиво го создава пиварницата Paulaner во Минхен. Познато по својот освежувачки вкус, се карактеризира со бледо златна боја и содржина на алкохол од околу 4,9%, нудејќи совршено избалансирана сладост. Пронајдете го само во Liquor Store во Прилеп.

 

 

 


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи