Тепачка помеѓу татко и син од една и сограѓанин од друга страна во Прилеп

На 03.06.2024 во 13.00 часот во ОВР Прилеп било пријавено дека на ул.„Мице Козар” во Прилеп, по кратка расправија, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу С.Р.(42) и неговиот малолетен син од Прилеп, од една страна и  Е.А.(39) од Прилеп, од друга страна.

По документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи