Игротека KIDS PARTY – најдоброто место за родендените на вашите најмили и можност за престој преку денот



Игротеката KIDS PARTY која се наоѓа на ул. „Архиепископ Доситеј“ бр. 181 Прилеп ( кај х. Кристал Палас ) е најдоброто место за родендените на вашите најмили со капацитет од 40-тина луѓе.

Кафез – лавиринт, трамболина, простор за гејминг за повозрасните.

На располагање ги имате сите освежителни безалкохолни и алкохолни пијалоци по доста пристапни цени, како и сите видови на кафиња. Доколку пак ви е потребна и храна игротеката соработува со „Касни порасни„ и „Пица Уно“.

Освен простор за вашите родендени игротеката нуди и можност секој работен ден од 8.00 до 16 часот, додека вие ги завршувате вашите дневни обврски, да ги оставите вашите деца да се забавуваат во игротеката, каде ќе бидат комплетно безбедни. Во сабота и во недела ваквиот вид на услуга е по договор.

Исто така така додека вашите дечиња се забавуваат Вие може да уживате и да се опуштите со кафе или друг освежителен пијалок во просторот предвиден за тоа во игротеката или на масите во летната бавча.

Хигиената, безбедноста и добрата забава на дечињата секогаш се на прво место во KIDS PARTY.

Резервирајте го вашиот роденден уште денес или информирајте се за сите услуги на игротеката на телефонскиот број – 075-848-981.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи