Хојт Ји демантира: Нема да бидам нов амбасадор во Македонија

Aмериканскиот заменик помошник државен секретар, Хојт Брајан Ји, кој имаше ексклузивно гостување на телевизијата N1 Сараево ги отфрли наводите на повеќе домашни

Read more