ВИДЕО : ELBOW уред кој може да ја зачува музиката од старите касети

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Не ги фрлајте вашите стари касети со омилените песни. Elbow е уред кој сега може да ја зачува музиката од овие стари носачи на звук.

 

Нема некој од нас кој нема омилен албум и кој и денес не ја чува таа касета, но за жал некои нема каде да ги слушаат повеќе.

 

Elbow е решението за тоа. Овој уред може да го користите како вокмен, има излез од него да ја префрлите музиката од старата касета. Elbow е сонот на многу генерации.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи