ВИДЕО : Е ова се вика стомачен танц

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Хелена Влахос е позната танчарка за стомачен танц или познат уште и како belly dance. Неверојатно таа со својот стомак може да движи и метални парички.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи