Планетата Земја преку очите на екипаж на товарен брод

Прекрасни гледки и пејсажи снимени на 30 дневното патување на еден товарен брод што веројатно не можат да се видат на друго место. Едноставно прекрасно!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи