ВИДЕО : Кандидатите за градоначалници на Прилеп повикаа на фер и демократски избори

Кандидатите за градоначалници на Прилеп откако вчера го потпишаа Кодексот за фер и демократски избори пред медиумите изјавија дека се обврзуваат дека ќе се придржуваат и активно ќе ги спроведуваат принципите за фер и демократски избори.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи