Се одржа 40-тата по ред Критична маса во Прилеп

Оваа среда се одржа 40-тата по ред Критична маса во Прилеп во соработка со граѓанската иницијатива Мрдни со прст. Оваа јубилејна Критична маса воедно беше и најмасновна досега.

 

Како си поминавме и каква беше атмосферата погледнете во следната галерија.

 

 

 

#ДаГоКренемеПрилепНаПедали

Прилеп е прекрасен град, а на велосипед е уште поубав. Вчера ја одржавме најголемата Критична маса 40 – Да го кренеме Прилеп на педали заедно со ПрилепНаТочак

Posted by Мрдни со прст / Lëviz me gisht on Thursday, September 28, 2017

 

 

 

Критична маса #40

Критична маса #40

Posted by ТиМап on Wednesday, September 27, 2017

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи