Концерт на женскиот младински хор МКЦ Скопје

Facebook
Twitter
Email
Print

Дел од настапот погледнете во видеото и галеријата.

 

 

Posted by Nuck Marko Cepenkov on Петок, 29 септември 2017

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи