Глетка која го одзема здивот

Астонаутите од Меѓународната вселенска станица дефинитивно го имаат најдобриот поглед. Погледнете ја оваа неверојатна „Аурора“ од која застанува здивот.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи