Глетка која го одзема здивот

Астонаутите од Меѓународната вселенска станица дефинитивно го имаат најдобриот поглед. Погледнете ја оваа неверојатна „Аурора“ од која застанува здивот.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.