Лудо караоке со Линкин Парк, снимено една недела пред смртта на Честер

Бендот објави видео во чест на Честер Бенингтон снимено една недела пред неговата смрт, на кое што Честер, Мајк и Џо учествуваат во лудо караоке додека се возат задно со Кен Џонг.

 

Иако првично беше најавено дека видеото нема да биде емитувано, сепак со одобрение од фамијата на Честер, тоа беше споделено во јавноста.

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи