Дел од фотографиите за конкурсот за најдобра планинска фотографија на Ехо 2017

Дел од фотографиите кои се пристигнати за овогодинешниот Конкурс за најдобра планинска фотографија на Ехо 2017, кој е со награден фонд овозможен од Outdoor.mk и Rock Empire s.r.o.

 

Поголем дел од фотографиите се од места во Македонија.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.