Дел од фотографиите за конкурсот за најдобра планинска фотографија на Ехо 2017

Facebook
Twitter
Email
Print

Дел од фотографиите кои се пристигнати за овогодинешниот Конкурс за најдобра планинска фотографија на Ехо 2017, кој е со награден фонд овозможен од Outdoor.mk и Rock Empire s.r.o.

 

Поголем дел од фотографиите се од места во Македонија.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи