65 000 ја пеат „Bohemian Rhapsody“ од „Queen“ во еден глас!!

Најдоброто нешто што ќе го слушнете денес! Преку 65 000 фанови на Green Day во Лондон ја пеат „Bohemian Rhapsody“ од „Queen“ во еден глас, додека го чекаат бендот да се појави на бината. Се чини оваа безвременска песна нè поврзува сите, без разлика каде се наоѓаме. Прекрасно!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи