ВИДЕО : Една е „ЛАДА НИВА“ – теренец број 1 во светот

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Погледнете го видеото за да уште еднаш се уверите дека ЛАДА НИВА е најиздржливиот теренец во светот.

 

 

Видео – Руската Lada Niva, беше, е и ќе биде, нај издржливото теренско возило ?

Posted by Meteo Veles Macedonia on Сабота, 11 Ноември 2017

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи