Тој навистина е Бог на рапот!

Еминем настапи на MTV EMA наградите во 2013 година со својот хит Rap God и го потврди насловот од неговата песна, дека тој навистина е Богот на рапот. За нецели 15 секунди во своето соло, Еминем успева да изговори 100 зборови, што само потврдува дека тој едноставно е најдобар!

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи