ВИДЕО – „Seven nation army“ и House музика отсвирени само на пластични цевки

Типов свири на пластични цевки. Слушнете како неверојатно звучат „Seven nation army“ и House музика.

 

Pipe Musician Plays Seven Nation Army

You’ve never heard Seven Nation Army played like this before…!
Turn on sound! ?

Posted by People Are Awesome on Среда, 15 Ноември 2017

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи