ВИДЕО : Седум автомобили трансформери за кои воопшто не сте знаеле дека постојат

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Автомобили кои летаат и се трансформираат. Седум експонати кои воопшто не сте знаеле дека постојат. Буквално како на филмот „Transformers“.

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи