Тинејџер од Прилеп побегнал со 12-годишно девојче за да живеат заедно

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Осумнаесет годишниот прилепчанец С.А. заработи кривична пријава поради сомнение дека извршил „полов напад на дете кое не наполнило 14 години“.

 

Момчето на 5 ноември, откако претходно се договорил со 12-годишно девојче, избегале да живеат заедно без знаење на нивните родители.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи