Излезе првиот трејлер за „Avengers: Infinity War“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Првиот дел од филмовите „Avengers: Infinity War“, кои треба да ја донесат разврската во филмската франшиза на Marvel, треба да пристигне во кино-салите на 4 мај 2018 година. Во него ќе го гледаме враќањето на сите омилени ликови од франшизата, како Iron Man, Captain America, Thor, Black Widow и останатите.

 

Како најава на еден од најголемите филмски проекти на сите времиња, „Avengers: Infinity War“, погледнете го трејлерот кој денеска беше објавен од студиото Marvel.

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи