ВИДЕО : Лада vs Ауди, кој е помоќен ?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Што мислите кој ќе излезе помоќен Лада vs Ауди  ?

 

 

Лада?контра?Ауди…

Posted by Meteo Veles Macedonia on недела, 26 Ноември 2017

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи