ВИДЕО : Деновите во неделата опишани преку бебиња

Смешно видео каде деновите во неделата се опишани преку бебиња, идентично е и со возрасните.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст, фотографија и видео, без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.