ВИДЕО : Деновите во неделата опишани преку бебиња

Смешно видео каде деновите во неделата се опишани преку бебиња, идентично е и со возрасните.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи